Vítej u návodu který tě naučí krok za krokem jak nakupovat jednotky z krajské armády. Nuže, směle do toho...

Obrázkový doprovod tohoto manuálu byl pořízen ze základního BKC skinu. Barevnost tlačítek v levém menu a jejich poloha se může měnit!

 

1. Krok

Jako první je potřeba zjistit cenu, za kterou jsou jednotky z krajské armády prodávány. Ne vždy platí, že z krajské armády jsou jednotky nejlevnější. Hlavně pro slabší kraje které ještě nemají dokončené upgrady je výhodnější nakupovat z obchodu. Budeme ale vycházet z předpokladu že jednotky jsou v krajské armádě nejlevnější. Zjistíme si tedy jejich cenu. Nejčastěji ji najdete na oznámení vedení (v menu fóra). Pokud by jste je nemohli najit, zeptejte se někoho z vlády.

 

 

2. Krok

Spočítejte si množství jednotek které si chcete koupit a jejich cenu. Nezapomeňte že armáda by měla být vyvážená takže například samé tanky je pěkná hloupost. Také nákup raket v malém množství je bezvýznamný. Nezapomeň si zkontrolovat taky dvě podstatné věci a to

1. Jestli se objednané jednotky vejdou do vašich kasáren (jestli je dostatek volného místa)

2. Jestli máte dost nafty a jídla pro další přepočet. Pokud ne, jednotky ZEMŘOU!

 

Pokud máš vše dobře spočítané musíš nejprve poslat peníze do krajského fondu a to tak ze v menu fond vyplníš patřičnou částku do kolonky a do druhé napiš důvod, proč peníze posíláš (viz obrázek)

 

 

3. Krok

Po odeslání peněz je už pouze potřeba napsat poštu někomu z vlády aby ti jednotky poslal. Pošta musí obsahovat několik částí

1. Jako předmět napiš Arma

2. Napiš přesný počet jednotek které si objednáváš. (V příkladu si objednávám 10 vojáků, napíšu tedy Pošli mě pls. 10x voják).

3. Poslední a důležitá věc. Do pošty přilož výpis z činů vedení že jsi peníze opravdu poslal. Jdi v menu do sekce vláda, tam potom činny vedení a zkopíruj řádek na kterém je napsané že jsi peníze do fondu poslal a přidej to do pošty (označ řádek myší a zmáčkni CTRL+C a potom v poště na volný řádek CTRL+V)

4. Poštu odešli a čekej.

Nikdy nepiš za dvě tři minuty další poštu tipu "Jsi tam." nebo "Tak pošleš mi to." Musíš si uvědomit že nejsi sám a členové vlády bývají většinou zaměstnáni i něčím jiným. Pokud by se náhodou stalo že člověk kterému jsi žádost poslal se zrovna odpojil, a ty jsi armu akutně potřeboval, napiš nejprve poštu tomu po kom jsi armu chtěl a napiš, že žádost rušíš a potom teprve napiš stejnou poštu se žádostí o armu online členovi vlády. Pokud je online víc lidí z vedení, postupuj podle hodnosti. To znamená že pokud je online nějaký generál, napiš jemu. Pokud ne, napiš senátorovi. Pokud není ani senátor, napiš zástupci velitele a až v nejnutnějším případě piš veliteli.

 

obrázkový návod jak získat výpis z činů vedení:

 

 

 

A takhle by měla vypadat pošta kterou budete posílat:

 

 

 

Sarge